Kuveyt Türk’ten Okula Dönüş Kampanyası: 1000 TL’ye varan Altın Puan hediye

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk okula dönüş kampanyası düzenledi.

Kuveyt Türk müşterileri, Sağlam Kart ile yaptıkları eğitim, giyim ve e-ticaret harcamalarında 1000 TL’ye varan Altın Puan kazanabiliyor. Müşteriler, Sağlam Kart’ın vade farksız sonradan 5 taksit imkanından da yararlanıyor. 

 

Müşteri memnuniyetini ve deneyimini odağına alan Kuveyt Türk, başta “vade farksız sonradan taksitlendirme” olmak üzere kullanıcılarına birçok avantaj sağlayan Sağlam Kart ile okula dönüş kampanyası başlattı. Sağlam Kart kullanıcıları, eğitim, giyim ve e-ticaret harcamalarında 1000 TL’ye varan Altın Puan kazanma fırsatı elde ediyor ve vade farksız sonradan 5 taksit imkânından yararlanıyor. Okula dönüş kampanyası 31 Ekim 2023’e kadar geçerli olacak. 

 

Kuveyt Türk, yeni nesil kredi kartı Sağlam Kart’ın eğitim ve sağlık harcamalarına vade farksız 5 taksit özelliğini 2017 yılında müşterileriyle buluşturmuştu. Kuveyt Türk, Sağlam Kart’a, 2022 yılında “vade farksız sonradan taksitlendirme” özelliğini ekledi. Sağlam Kart ile tüm eğitim ve sağlık harcamalarına sınırsız sayıda 5 taksit desteğini sürdüren Kuveyt Türk, yasal mevzuata ve bankacılık düzenlemelerine uygun olmak kaydıyla diğer sektörlerde müşterilerine ayda 3 defa 15.000 TL’ ye kadar vade farksız sonradan 5 taksit imkânı sunarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında yanlarında yer alıyor.

 

Kuveyt Türk, Eylül ve Ekim aylarını kapsayacak şekilde Sağlam Kart ile okula dönüş kampanyası başlatarak veli ve öğrencilerin yüzünü gülümsetiyor. Kuveyt Türk, Sağlam Kart kullanıcılarına, 1000 TL’ye varan Altın Puan kazanma fırsatı ve vade farksız sonradan 5 taksit imkânı sunuyor. 

 

Kuveyt Türk müşterileri, Sağlam Kart ile tek seferde yaptıkları 750 TL ve üzeri eğitim harcamasında 75 TL olmak üzere 4 farklı işlemde toplamda 300 TL Altın Puan kazanıyor. 

 

Sağlam Kart kullanıcıları, tek seferde yaptıkları her 750 TL ve üzeri giyim alışverişinde 75 TL olmak üzere 4 farklı işlemde toplamda 300 TL Altın Puan kazanıyor. 

 

Sağlam Kart, e-ticaret harcamalarında ise her 1.000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL olmak üzere 2 farklı işlemde toplamda 200 TL Altın Puan kazandırıyor. 

 

Ayrıca kampanya döneminde görüntülü görüşmeyle Kuveyt Türk Mobil’den müşteri olup sonrasında Sağlam Kart alan müşteriler, 200 TL ve üzeri ilk harcamalarına 200 TL Altın Puan kazanacak. 

 

Okula dönüş kampanyasından elde edilen Altın Puanlar, ilk ekstre kesim tarihinde altına dönüştürülerek müşterilerin hesabına aktarılacak ve müşteriler diledikleri zaman TL’ye çevirebilecek. 

 

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin eğitim için “ONAY EGITM”, giyim için “ONAY GIYIM” ve e-ticaret için “ONAY ETIC” yazıp 2848’e SMS göndermesi yeterli oluyor. 

 

Kuveyt Türk’ün müşterilerinin harcama alışkanlıklarına göre aylık Altın Fırsat kampanyaları düzenleyeceği belirtildi. Sağlam Kart kampanyalarına ve detaylı bilgiye saglamkart.kuveytturk.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. Sağlam Kart’ın kampanya tanıtım reklam filmi, başta TV’ler olmak üzere tüm mecralarda yer alıyor. 

 

Kuveyt Türk Hakkında

Kuveyt Türk, 1989 yılında kurulmuştur. Seçkin finansal ürün ve hizmetlerini etkin şekilde tasarruf sahipleri ve yatırımcılarla buluşturan Kuveyt Türk, müşteri odaklı yaklaşımı, teknoloji-inovasyon çalışmaları ve dijital dönüşüm yolunda attığı adımlarla sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir. Altın bankacılığı alanında adım atan ilk katılım finans kuruluşu olan Kuveyt Türk, ayrıca dünyada ve Türkiye’de ilk sürdürülebilir sukuk işlemini gerçekleştirmiştir. Son 6 yıldır Türkiye’nin En İyi İşvereni ödülüne layık görülen Kuveyt Türk, 2021’de de ilk sırada Avrupa’nın En İyi İşvereni seçildi. Bugün itibarıyla Türkiye genelinde 441 şubesiyle ve dijital kanallarıyla müşterilerine hizmet veren Kuveyt Türk, yurt dışında ise Bahreyn şubesi ve Almanya’daki iştiraki KT Bank AG’yle faaliyetlerini sürdürmektedir. Operasyonel çalışmalarının yanı sıra toplumsal değerleri temel alarak ve kültürel varlıklara sahip çıkarak önemli sosyal sorumluluk projelerine imza atan Kuveyt Türk, “Değerlerimizle büyüyoruz” yaklaşımı doğrultusunda birçok restorasyon projesi üstlenmiş, insani yardım kampanyalarına destekte bulunmuş, kitap ve belgesel gibi kalıcı eserler ortaya koymuştur.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x